Jako profesjonalna remontowa specjalizujemy się w różnego rodzaju usługach remontowych. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z realizowanych przez nas usług remontowych. Gwarantujemy profesjonalizm, solidne wykonanie i atrakcyjną cenę – będziecie Państwo zadowoleni z usług remontowych w naszym wykonaniu.

Przedstawiamy Państwu listę usług remontowych, które realizujemy w ramach kompleksowych remontów wnętrz, domów i mieszkań:

 Malowanie

Oferujemy szeroko rozumiane malowanie domów i mieszkań – a dokładniej wszystkiego co w nich się znajduje. Lecz to i tak nie wszystko co można znaleźć w naszej ofercie!

 Tapetowanie

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej tapetowania)

Tapetowanie ścian w każdym pomieszczeniu (pokoju, kuchni, łazience, sypialni) jak i tapetowanie niestandardowych przedmiotów np. mebli, okien czy drzwi.

 Gruntowanie

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej gruntowania)

Gruntowanie ścian, dachu, fug, podłóg, gładzi gipsowej. Gruntowanie wszystkiego co potrzebujesz przed malowaniem lub tynkowaniem powierzchni.

 Wykończenia, remonty podłóg

Podłogi stanowią jeden z najważniejszych elementów w naszych domach i mieszkaniach, ponieważ praktycznie korzystamy z nich przez 100% naszego czasu. Chodzimy po podłogach i dlatego zwracamy największą uwagę na ich wygląd oraz sposób wykonania. W dziale tym znajdziesz szczegółowo opisane elementy naszej oferty.

 Suche tynki

Jako profesjonalna firma remontowa dla naszych Klientów realizujemy usługi tzw. suchych tynków. Suche tynki to świetny sposób  na wykończenie każego pomieszczenia – sprawdzają się w łazience, pokoju, kuchni, a nawet na poddaszu.

 Szpachlowanie

W naszej ofercie nie może zabraknąć szpachlowania. Jest to bowiem jedna z najważniejszych i najbardziej popularnych usług remontowych. Dzięki profesjonalnemu szpachlowaniu każde remontowane wnętrze prezentuje się dużo lepiej.

 Tynkowanie

Decydując się na większy remont nie można zapomnieć o tynkowaniu. To bardzo istotny etap wszelkich prac remontowych. Sprawdź naszą ofertę na usługi tynkowania.

 Stolarka okienna

Stolarka okienna stanowi niezwykle ważny element prac w ramach każdego dużego remontu. W skład usług stolarki okiennej wchodzi montaż okien, parapetów, rolet, żaluzji i karniszy. Sprawdź szczegóły naszej oferty dotyczącej stolarki okiennej.

 Stolarka drzwiowa

W każdym domu muszą być drzwi – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. W naszej ofercie znaleźć można profesjonalne usługi stolarki drzwiowej. Zajmujemy się montażem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Dobrze zrealizowany montaż drzwi w każdym domu to podstawa.

 Wykończenia wnętrz

Wykończenie wnętrza w sposób znaczący wpływa na jego ostateczną prezencję. Wykonujemy usługi wykończenia wnętrz w mieszkaniu, na poddaszu, w sypialni, salonie, kuchni, łazience i przedpokoju. Sprawdź, jakie dokładnie usługi realizujemyy w ramach wykończenia wnętrz.

 Zabudowy

W każdym nowoczesnym mieszkaniu wykonuje się obecnie różnego rodzaju zabudowy. Mogą to być zabudowy kuchni, łazienki, tarasu, balkonu i inne, w tym zabudowy sprzętów. Zobacz, jakiego rodzaju zabudowy wykonuje nasza firma.

 Instalacje wod-kan-gaz CO

Jesteśmy przygotowani do świadczenia pełnego pakietu usług remontowych i wykończeniowych. Oznacza to, że oprócz stworzenia pięknego wnętrza, zajmiemy się także tym, co dzieje się “za kulisami”.

Pilnie szukasz specjalisty do wykonania remontu? Zadzwoń do nas pod numer 518-608-014

Zadzwoń ☎️