2.6.2 Regipsy 300x168 Kraków

 

Kładzenie regipsów zyskało w ostatnich latach niezwykłą popularność. Zabudowy z regipsów, montaż regipsów na ścianie czy kładzenie regipsów na suficie jest pomysłem bardzo prostym, eleganckim i szybkim. Powoduje, że pomieszczenia wyglądają elegancko, nowocześnie, a ich późniejsze odnawianie nie sprawia żadnych problemów.

 

Gdzie najczęściej montujemy płyty regipsowe?

Budowa sufitu z regipsu i ściany z regipsu to najczęstsze zadania realizowane przez naszą firmę. Po przyjęciu zlecenia najczęściej sami zaopatrujemy się w odpowiednie do danego pomieszczenia regipsy. Montaż przeprowadzamy w bardzo wielu pomieszczeniach – kuchniach, łazienkach, przedpokojach, pokojach. Bardzo częstym zadaniem jest też montaż regipsów na poddaszu. Jest to bowiem najprostsze rozwiązanie, aby w zgrabny i ciekawy sposób wykończyć trudne do zaaranżowania pomieszczenia posiadające wiele trudnych do zabudowania elementów. Regipsy na poddaszu izolują ponadto te najbardziej narażone na czynniki atmosferyczne pomieszczenia.

Sufity z regipsów – moda ostatnich lat

Regips na suficie jest niezwykle modnym rozwiązaniem ostatnich lat. Szybkość, czystość i prostota montażu, możliwość zabudowy wielu nierówności, brak konieczności szpachlowania sufitu i wyprowadzania jego poziomu a także możliwość instalacji ciekawego oświetlenia sprawiły, że montaż regipsów na suficie stał się jednym z najpowszechniejszych sposobów wykończenia wnętrza.

Podobnie jak w przypadku ścian, regips na sufit stosuje się w bardzo wielu różnych pomieszczeniach. Do kuchni, toalety czy łazienki powszechnie stosuje się płyty o podwyższonej odporności na wilgotność, natomiast w przypadku innych pomieszczeń stosuje się płyty standardowe. Regipsy na suficie wyglądają elegancko, zgrabnie i bardzo nowocześnie.

Zadzwoń ☎️