2.10 Stolarka drzwiowa 199x300 Kraków

 Montaż, wymiana drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, stolarka drzwiowa w Krakowie

Stolarka drzwiowa to element, o którym nie można zapomnieć, remontując dom. Prawidłowo funkcjonujące drzwi stanowią bowiem gwarancję, że nasze mieszkanie będzie bezpieczne i nie dostanie się do niego nikt niepowołany. Drzwi to także jeden z elementów odpowiedzialnych za utrzymywanie temperatury w domowych wnętrzach oraz skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. 

Odpowiednio dobrana stolarka drzwiowa oraz same skrzydła drzwi pozwalają także tłumić dźwięki, a nawet prawie całkowicie je eliminować. Powyższe kwestie sprawiają, że prawidłowa instalacja drzwi jest tak istotna – i to niezależnie od tego, czy mówimy o prywatnym mieszkaniu, domu czy lokalu firmowym. Nasza ekipa realizuje montaże dowolnych drzwi w obrębie Krakowa oraz okolic. 

 Montaż drzwi zewnętrznych – wejściowych

Drzwi wejściowe, nazywane także zewnętrznymi, w każdym budynku spełniają niezwykle istotną funkcję. Tego rodzaju zabezpieczenie przed dostępem osób trzecich pozwala uniknąć włamań i kradzieży – pod warunkiem, że zdecydujemy się na bezpieczny model drzwi. Aby móc jednak mówić o pełnej ochronie, konieczna będzie także współpraca ze specjalistami z zakresu instalacji drzwi. Nasi fachowcy zamontują dla Ciebie każde drzwi zewnętrzne: wejściowe, antywłamaniowe, jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, drewniane, metalowe  oraz te wykonane z tworzywa sztucznego.

 Montaż drzwi zewnętrznych – zleć go profesjonalnej firmie

Montażem drzwi wejściowych zajmują się profesjonalne firmy budowlane. Można przeprowadzić go również samemu, lecz wymaga to doświadczenia, umiejętności, a przede wszystkim precyzji, aby w konsekwencji drzwi nie paczyły się, nie deformowały ani nie ocierały o futrynę czy podłogę. Drzwi wejściowe do mieszkania mogą mieć formę klasyczną, lub bardziej fantazyjną w postaci drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych. Zarówno jedne jak i drugie są niezwykle popularne, należy tylko pamiętać o fachowym ich montażu. 

 Montaż drzwi zewnętrznych drewnianych lub stalowych

Firmy budowlane zajmują się montażem dwóch podstawowych typów drzwi. Są to drzwi stalowe zewnętrzne oraz drzwi drewniane zewnętrzne. Zarówno jedne jak i drugie mogą spełniać najwyższe standardy jakości i wykonania. Nasza firma także może zamontować tego rodzaju drzwi w Twoim domu. 

 Montaż – wstawianie drzwi wewnętrznych

Chociaż drzwi wewnętrzne spełniają nieco inne funkcje niż drzwi wejściowe, nie należy bagatelizować wyboru odpowiedniego modelu, a później – ich prawidłowego wstawiania. Skrzydła osadzone we wnętrzach budynku powinny doskonale wyglądać, a także zapewniać prywatność użytkownikom lokalu. Oznacza to, że wybór nie powinien być przypadkowy i warto uzasadnić go nie tylko prezentacją wyposażenia, ale także parametrami drzwi (jak np. stopień wygłuszania dźwięków). Zwieńczeniem podjętej decyzji jest instalacja skrzydła. 

 Montaż drzwi wewnętrznych – zrób to sam, albo wezwij fachowca

Dostępne na rynku produkty tworzone są w taki sposób, aby ich montaż nie sprawiał kłopotu nawet laikowi. Jeżeli jednak obawiamy się, że nie podołamy zadaniu precyzyjnego osadzenia drzwi – lepiej wezwać fachowca z firmy budowlanej lub remontowej. Fachowiec w sposób rzetelny, szybki i profesjonalny sprosta zadaniu montażu drzwi wewnętrznych dając gwarancję, że drzwi będą zamontowane precyzyjnie.

Montujemy wyposażenie w miejscu starego, a także tam, gdzie drzwi jeszcze nie były instalowane. Zapewniamy idealne dopasowanie ościeżnic oraz innych elementów stolarki drzwiowej. Możemy dla Ciebie wykonać: 

  • montaż drzwi pokojowych,
  • montaż drzwi łazienkowych,
  • montaż drzwi balkonowych,
  • montaż drzwi balkonowych PCV,
  • montaż drzwi tarasowych.

 Wymiana drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych – w bloku, mieszkaniu, firmie

Uszkodzenie, konserwacja, świeża aranżacja wnętrza lub potrzeba nowej funkcjonalności – to sytuacje, w których konieczne stają się demontaż i ponowne wstawienie, czyli najprościej mówiąc: wymiana drzwi. Nasi fachowcy wymienią dowolne skrzydła drzwiowe w taki sposób, by życzenia Klienta zostały spełnione, a całość idealnie ze sobą współgrała. Nasza propozycja to wymiana drzwi w bloku, domu, mieszkaniu, firmie czy instytucji.

 Co zyskujesz, decydując się fachowe na wstawianie lub wymianę drzwi?

Specjalistyczne usługi związane z drzwiami to nie tylko pewność i trwałość zastosowanych rozwiązań. Fachowa ręka to również profesjonalnie wykonanie pomiary, pomoc w doborze odpowiedniego modelu skrzydła, komfort użytkowania, a także niezastąpione poczucie bezpieczeństwa. 

 Pełen zakres usług z zakresu stolarki drzwiowej w Krakowie

Zastanawiasz się, komu zlecić: wykonanie stolarki drzwiowej, montaż lub wymianę drzwi w Krakowie lub okolicach? Postaw na profesjonalistów! Zapewniamy fachowe wykonawstwo, szybkie terminy oraz pełne wsparcie pomontażowe. Działamy także na terenie Wieliczki, Skawiny, Bochni, Krzeszowic oraz innych małopolskich miejscowości. Sprawdź ekipę Kapitana Remonta!

 

Zadzwoń ☎️