2.10 Stolarka drzwiowa 199x300 Kraków
Stolarka drzwiowa w Krakowie

Stolarka drzwiowa, to element, o którym nie można zapomnieć remontując dom. Prawidłowo funkcjonujące drzwi stanowią bowiem gwarancję, że nasze mieszkanie będzie bezpieczne i nie dostanie się do niego nikt niepowołany. Drzwi odpowiedzialne są także za temperaturę w pomieszczeniu i  jego skutecznym ogrzaniu a także za wytłumienie niepotrzebnych hałasów. Dlatego właśnie prawidłowo wykonany montaż drzwi to podstawa.

Montaż drzwi wewnętrznych

Wiele firm remontowych specjalizuje się obszarze montażu drzwi wewnętrznych, oferując swoim klientom szereg usług związanych z tym tematem. Firmy takie oferują ponadto wielokrotnie możliwość zakupu konkretnego rodzaju drzwi bezpośrednio u nich bez konieczności ich przewozu i dostarczenia na miejsce remontu.

Montaż drzwi zewnętrznych

Podobnie jak w przypadku drzwi wewnętrznych, podobnie w zakresie montażu drzwi zewnętrznych wiele firm oferuje szereg usług. Należy jednak pamiętać, że drzwi zewnętrzne – prócz estetycznego wyglądu powinny spełniać również funkcję antywłamaniową, termoizolacyjną i wygłuszającą.

Zadzwoń ☎️