Osoby, które decydują się na remont mieszkania pragną, aby ich nowe wnętrza były stylowe, eleganckie i nowoczesne. Jedną z usług remontowych, które w znaczący sposób wpływają na wygląd mieszkania są zabudowy. Najczęściej realizowane są zabudowy kuchni, łazienki, balkonu, tarasu i sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na różnego rodzaju zabudowy.

 Zabudowa kuchni

Zabudowa kuchni to  jedno z najpopularniejszych rozwiązań w nowoczesnej kuchni. Dzięki zabudowie kuchni pomieszczenie to prezentuje się wyjątkowo elegancko, nie tracąc przy tym na swojej użyteczności.

 Zabudowa łazienki

Jeżeli wykonujemy remont mieszkania, popularną usługą jest zabudowa łazienki. Warto zabudować wannę, wc, pralkę czy umywalkę. Takie rozwiązanie osłoni mało estetyczne elementy łazienkowe, tworząc jednocześnie wspaniały klimat tego wnętrza.

 Zabudowa balkonu

Zabudowa tarasu i balkonu to sposób na ocieplenie mieszkania, a także dodatkową ochronę przed włamywaczami. Warto pamiętać, że zabudowa balkonu to zadanie dla profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w tego typu zleceniach. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty dotyczącej zabudowy balkonu.

 Zabudowy inne

Interesującym pomysłem na aranżację mieszkania jest zastosowanie zabudowy. Często nawet nie wiemy, że pewne przedmioty i elementy w naszym mieszkaniu możemy zabudować. Ciekawą opcja to zabudowa grzejnika, kaloryfera, TV, garderoby, kominka czy przedpokoju… Wiele innych inspiracji znajdziesz klikając na nazwę kategorii.

Pilnie szukasz specjalisty do wykonania zabudowy? Zadzwoń do nas pod numer 518-608-014

Zadzwoń ☎️