Stolarka okienna w Krakowie

Podczas remontu domów niezwykle istotnym etapem są prace przy stolarce okiennej. Tylko fachowo zamontowane okna zagwarantują, że wewnątrz pomieszczeń będzie ciepło, a zewnętrzny hałas nie będzie zakłócał spokoju mieszkańców.

Montaż okien

Zasadniczym i najbardziej pracochłonnym elementem dotyczącym okien jest ich montaż. Fachowe firmy remontowe w niezwykle profesjonalny sposób podchodzą do tego zadania dokonując uprzednio stosownych pomiarów, a następnie możliwie najczystszy, najefektywniejszy i najszybszy sposób dokonując montażu futryn i okiennych ram

Montaż parapetów

Montaż parapetów jest nie mniej ważny, niż montaż samych okien. Parapet stanowi bowiem wykończenie okna dodając mu walorów estetycznych. Jest on też niezwykle skutecznym zabezpieczeniem przed wilgocią, która mogłaby dostać się w okolice otworu okiennego i – szczególnie w trakcie mrozu – zniszczyć zamontowane okno.

Montaż rolet i żaluzji

Rolety to niezwykle praktyczne elementy zasłaniające wnętrze pomieszczenia przed ciekawskimi spojrzeniami. Nadają się idealnie do wnętrz, w których ze względów technicznych lub estetycznych montaż tradycyjnych zasłon jest niemożliwy. W zależności od upodobania i zasobności portfela można zamontować rolety nad oknem, albo też wewnątrz nich – w specjalnych kasetach.

Pilnie szukasz specjalisty od stolarki okiennej? Zadzwoń do nas pod numer 575-14-77-21