Decydując się na większy remont domu, mieszkania czy po prostu wykończenie wnętrz, nieodłączne jest odpowiednie wykończenie podłóg. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w tym zakresie.

 Układanie kafelek

Kafelki można układać w każdym pomieszczeniu jednak najczęściej jest to łazienka. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w tym dziale.

 Układanie płytek

Kafelki, podobnie jak płytki można układać wszędzie, lecz płytki znajdują szerze zastosowanie i istnieje wiele ich odmian.

 Układanie glazury

Glazura to szersze pojęcie dla płytek i kafelków – jeśli szukasz osoby, która ułoży płytki oraz kafelki gdzie tylko pragniesz – to ta oferta jest dla Ciebie.

 Układanie terakoty

Terakota to gatunek płyty, która nierzadko znajduje zastosowanie w naszych domach. Sprawdź naszą ofertę na profesjonalne układanie terakoty.

 Układanie paneli

Panele to jeden z najbardziej popularnych sposobów na szybkie i niedrogie wykończenie podłóg. Montaż paneli nie należy do zadań trudnych, jednak warto, aby wykonali to profesjonaliści. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie.

 Układanie parkietu

Parkiet to eleganckie i bardzo trwałe wykończenie podłogi w mieszkaniu. Postaw na fachowca i zyskaj wspaniały parkiet na wiele lat. Szczegóły naszej oferty znajdziesz klikając na nazwę usługi.

 Listwy przypodłogowe

Żadne wnętrze nie może być wykończone bez listew przypodłogowych. Jest to ważny detal, który wpływa na ostateczny wygląd pomieszczenia.

 Flizowanie

Flizowanie to usługa remontowa, dzięki której każde wnętrze nabiera schludnego i ładnego wyglądu. Najczęściej realizuje się flizowanie kuchni, łazienek czy balkonów.

Poszukujesz profesjonalisty od remontów i wykończenia podłóg? Zadzwoń do nas pod numer 518-608-014

Zadzwoń ☎️