2.5 Flizowanie 300x225 Kraków

Flizowanie w Krakowie

Flizowanie balkonów, kuchni czy łazienek to bardzo popularna technika wykończenia wnętrz. Nadaje pomieszczeniu czysty, schludny wygląd nie powodując konieczności wiecznego ich sprzątania. Najbardziej popularne jest flizowanie ścian i podłogi, chociaż dla wymagających klientów dostępne są też bardziej niecodzienne usługi. Flizowanie to standardowy element każdego większego remontu, dlatego niezwykle ciężko znaleźć jest sumiennego rzemieślnika, jakim jest profesjonalny fliziarz.

Flizowania w Krakowie – Oferta

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wśród wielu usług remontowych oferujemy naszym klientom również flizowanie. Specjalizujemy się w takich działaniach jak flizowanie łazienki, balkonu czy tarasu. Porady w tym zakresie to dodatkowa korzyść z zaangażowania naszej firmy. Każdego klienta traktujemy bowiem indywidualnie, każdorazowo służąc radą i pomocą.

Flizowanie glazury w Krakowie

Flizowanie kafelek to najpopularniejsza usługa, jaką proponujemy. Naszą specjalnością w tym zakresie jest zarówno standardowe flizowanie płytek jak i specyficzne flizowanie:

  • mozaiki
  • gresu
  • wanny

Dla wymagających klientów proponujemy układanie glazury w bardzo wymyślnych kształtach lub wzorach, które sprawiają, że pomieszczenia nabywają niesamowitego uroku i klimatu. Oferujemy również standardowe i bardziej niespotykane flizowanie schodów. Cennik naszych usług znaleźć można na naszej stronie internetowej w odpowiedniej zakładce.

Zadzwoń ☎️