2.6.4 Zabudowy z płyt gk 300x199 KrakówZabudowa płytami gipsowymi – czy to zabudowa sufitu czy ścian jest bardzo dobrym pomysłem, gdy mamy we wnętrzu wiele niewygodnych i szpecących, lecz koniecznych elementów. Rury CO, przewody elektryczne, gazowe czy wodno – kanalizacyjne to elementy konieczne, lecz najczęściej wpływające negatywnie na wystrój wnętrza. Zabudowa z płyt gipsowych pozwala wtedy w sposób bardzo prosty „pozbyć się” ich, a we wnętrzu stworzyć przytulną, spójną całość.

 

Zabudowa z płyt kartonowo – gipsowych – zasady montażu

Montaż zabudowy z płyty kartonowo – gipsowej jest bardzo prosty. Może odbywać się przy pomocy specjalnie stworzonego do tego celu kleju, albo też z wykorzystaniem stalowych lub drewnianych stelaży. W uzasadnionych sytuacjach płyty można też przytwierdzić do innych elementów wnętrza, np. belek konstrukcyjnych ścian, stropu czy podłogi.

Zabudowa poddasza płytami kartonowo-gipsowymi

Zabudowa z regipsu na poddaszu stanowi bardzo ciekawy element jego wykończenia. Dzięki niej można z łatwością pochować wszystkie niewygodne elementy konstrukcji budynku, których na poddaszu zawsze jest mnóstwo. Zastosowanie zabudowy z regipsu na poddaszu pozwala ponadto wielokrotnie zaadaptować nie używane dotąd pomieszczenia do celów mieszkalnych lub biurowych, a także uzyskać w nich ciekawy efekt kolorystyki, przestrzeni i oświetlenia.

Zadzwoń ☎️