Wykańczanie łazienki czy kuchni w mieszkaniu w Krakowie zapewne zmusi nas do odwiedzenia co najmniej kilku salonów i marketów w poszukiwaniu płytek idealnych. Gdzie znaleźć glazurę tanią, estetyczną i o odpowiednich właściwościach? W których krakowskich sklepach wybór płytek jest największy?

Salony łazienek i wyposażenia wnętrz w Krakowie

Największy wybór płytek znajdziemy w tych sklepach, które specjalizują się w sprzedaży produktów do wykończenia łazienek i wnętrz. Dodatkowo w tego rodzaju salonach często możemy obejrzeć przykładowe gotowe aranżacje z wykorzystaniem konkretnych materiałów, co znacznie ułatwia wybór produktu.

Największy wybór płytek w Krakowie dla klientów indywidualnych i właścicieli firm

W salonie łazienek Domino w Krakowie czeka na klientów czteropiętrowa ekspozycja z produktami w zróżnicowanych cenach. Znajdziemy tu spory wybór m. in. cenionych przez wiele osób płytek ceramicznych Opoczno. Możemy zdecydować się na glazurę zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.

BOZZA to dobry wybór, jeśli jesteś właścicielem swojego biznesu i zależy Ci na kompleksowej obsłudze w zakresie wykończenia lokalu gastronomiczego, salonu fryzjerskiego czy siedziby firmy. Bogaty wybór płytek dedykowany jest jednak także klientom indywidualnym.

Z salonów znajdujących się na obrzeżach Krakowa szeroki asortyment posiada FH Wójcik. W tym sklepie zlokalizowanym na Wzgórzach Krzesławickich możemy znaleźć nie tylko oryginalne, ale i dobre jakościowo płytki w przystępnych cenach.

Lista salonów w Krakowie, do których warto zajrzeć przed zakupem płytek:

  • Domino (ul. Mogilska 69a),
  • ELEMENTS Kraków (ul. Stoczniowców 5),
  • BOMAR 2 – Salon Łazienek (ul. Zakopiańska 56a)
  • BOZZA CONCEPT’N DESIGN (ul. Zakopiańska 72),
  • Hoff Multisalon (ul. Kosocicka 7),
  • FH Wójcik – Salon Łazienek (ul Makuszyńskiego 22a),
  • Luxum Łazienki (ul. Lipska 16).

Markety budowlane w Krakowie – jaki wybór płytek?

Markety budowlane mają uboższy asortyment niż salony łazienek z prostego powodu –  poza glazurą znajdują się w nich liczne materiały budowlane. Warto jednak zajrzeć także do nich w poszukiwaniu najbardziej odpowiadającego nam produktu.

Castorama – tanie płytki podłogowe w Krakowie

Sklep oferuje najtańsze płytki w Krakowie spośród wszystkich marketów budowlanych. Wybór jest na tyle bogaty, że pozwala zrealizować większość pomysłów w zakresie aranżacji wnętrz. Znajdziemy tu również materiały o właściwościach antypoślizgowych, wysokiej mrozoodporności i różnych klasach ścieralności.

Leroy Merlin – płytki z naturalnego kamienia

W tym markecie budowlanym możemy trafić na ciekawe produkty. Szczególnie warto zwrócić uwagę na płytki na ścianę i podłogę imitujące kamień lub te z naturalnych materiałów (granit, marmur, trawertyn czy niebanalnie wyglądający… kamień rzeczny). W tym markecie nie będziemy mieli problemu z wyborem tanich płytek podłogowych do piwnicy czy na taras – w  ofercie znajdują się zarówno produkty przeznaczone do kładzenia na zewnątrz, jak i gresy o uniwersalnym zastosowaniu.

Max-fliz na Zakopiance

Co prawda to nie ogólnopolska sieciówka z materiałami budowlanymi, ale niewielka (obejmująca trzy miasta: Kraków, Katowice i Wrocław) sieć marketów. Oferuje dużo większy wybór niż dwa wyżej wymienione sklepy budowlane. W Max-flizie znajdziemy płytki imitujące beton, drewno, a nawet takie ze strukturą materiału. Jeśli zależy nam na oryginalnej aranżacji, możemy wybierać spośród kilku rodzajów kafelków trójwymiarowych (z efektem 3D).

tanie płytki podłogowe wyprzedaż 1024x682 Kraków

Outlety płytek w Krakowie

Jeżeli zależy nam na tanich płytkach podłogowych czy ściennych, a podczas wyprzedaży nie znaleźliśmy odpowiadającego nam produktu, zajrzyjmy do outletów w Krakowie. Jeden z nich znajduje się na Klimeckiego w Krakowie. Jest to outlet wspomnianego wcześniej sklepu BOZZA, oferujący produkty ze starszych kolekcji w atrakcyjnych cenach. Znadziemy tu serie uznanych producentów i materiały naprawdę wysokiej jakości, należy się jednak liczyć z tym, że zazwyczaj są to końcówki kolekcji – możemy mieć zatem problem z zakupem odpowiedniej ilości wybranego materiału.

Inny outlet płytek w Krakowie (znajdujący się na Zakopiańskiej) to Excellent Outlet Łazienki. Możemy tu znaleźć produkty przecenione nawet o 80%, ich wybór jest jednak dość ograniczony i dotyczy głównie glazury dekoracyjnej (zobacz ofertę układania glazury). Przy outlecie funkcjonuje sklep internetowy, klient ma zatem możliwość zapoznania się z ofertą bez wychodzenia z domu.

Kupowałeś płytki w którymś z tych sklepów? Zawiodłeś się na jednym z salonów lub chcesz go polecić? Podziel się swoimi uwagami w komentarzu!

Gdzie znaleźć największy wybór płytek w Krakowie?

Zadzwoń ☎️