2.12.2 zabudowa łazienki 200x300 KrakówRemont łazienki to nie lada wyzwanie. Czasami krzywe ściany i stropy, albo ordynarnie i nieregularnie wystające elementy instalacyjne powodują, że zmuszeni jesteśmy zastosować zabudowę do wanny, zabudowę wc, zabudowę do pralki czy zabudowę umywalki. Czasami zabudowę tych sprzętów wykonujemy wyłącznie z kaprysu i chęci zaaranżowania w niebanalny i niekonwencjonalny sposób naszej łazienki. Prócz osłaniania nieestetycznych elementów zabudowa elementów łazienkowych stwarza bowiem możliwość instalacji oświetlenia (np. listw LED), sprzętów (np. sprzęt audio) czy stworzenia ciekawych kształtów ścian.

 Wezwij fachowca do zabudowy łazienki

Dla osób wprawionych, profesjonalna zabudowa sprzętów łazienkowych to żaden problem. Osobom spoza branży budowlanej zaleca się jednak skorzystanie z pomocy fachowca, gdyż zarówno zabudowa do łazienki jak i do innych pomieszczeń wymaga wprawy, doświadczenia (np. w doborze sprzętu), a przede wszystkim precyzji. Nadto obecne na rynku firmy remontowe czy budowlane oferują tą usługę w bardzo przystępnych cenach, a montaż takiej zabudowy nie trwa długo. Do usług wchodzących w kompetencje takich firm należą:

  • zabudowa wanny
  • zabudowa pralki
  • zabudowa piecyka gazowego – np. Junkersa
  • zabudowa ubikacji
  • zabudowa umywalek

 Zabudowa wanny w łazience

Wanna to ta część wyposażenia łazienki, która nie tylko pozwala zadbać o higienę osobistą, ale również pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu. Wyznaczenie takiego miejsca w swojej łazience często wiąże się z koniecznością zabudowania wanny. Jest to nie tylko sposób na zabezpieczenie całej konstrukcji, ale także droga do uzyskania fantastycznej, nowoczesnej aranżacji. Przemyślana zabudowa wanny może być także niezwykle funkcjonalna! 

 Profesjonalna zabudowa pralki

Obudowanie pralki pozwala w sprytny sposób ukryć – wyjątkowo dużych rozmiarów, a przy tym niespecjalnie wpisujący się w styl pomieszczenia – sprzęt AGD. Tego rodzaju zabudowa to także rozwiązanie, które pozwoli wyciszyć pracujące urządzenie i sprawi, że roznoszący się hałas będzie mniej uciążliwy dla domowników.

Dlaczego warto zdecydować się na zlecenie zabudowy pralki w łazience profesjonalistom? Przeszkodą w osiągnięciu zadowalających efektów może być konieczność stworzenia obudowania, które nie tylko będzie świetnie wyglądać, ale też pozwoli bezproblemowo korzystać z wszystkich funkcji sprzętu, a przy tym nie będzie przeszkadzać w użytkowaniu łazienki.

 Zabudowa łazienkowego piecyka gazowego

Piecyk gazowy to kolejny element wyposażenia łazienki, który warto zabezpieczyć poprzez zabudowę. Przemyślana konstrukcja nie tylko ukryje urządzenie, ale także uchroni piecyk przed dziećmi, wilgocią oraz innymi czynnikami wynikającymi z umiejscowienia w łazience. W przypadku zabudowy piecyków gazowych należy być ostrożnym  – sprzęt wymaga odpowiedniego traktowania oraz zachowania określonych standardów, np. w zakresie wentylacji.

 Zabudowa wc, ubikacji

Standardowe kompakty przechodzą do lamusa, podczas gdy nowoczesne sedesy stają się coraz popularniejsze. Szczególnym powodzeniem cieszą się zabudowane muszle klozetowe, które pozwalają uzyskać współczesny i niezwykle estetyczny wygląd łazienki. Nie wszyscy specjaliści podejmują się zabudowy ubikacji podwieszanych. My natomiast wiemy, jak robić to dobrze!

 Eksperckie zabudowywanie umywalek łazienkowych

Decydując się na wykończenie łazienki, nie można pominąć zabudowy umywalki. Często okazuje się, że to właśnie to miejsce dominuje w aranżacji łazienki, mając największy wpływ na ogólną prezentację pomieszczenia. Warto zadawać sobie sprawę z tego, że zabudowa nie musi wyłącznie świetnie wyglądać, ale może też oferować doskonałą funkcjonalność. Zaufaj firmie, która odpowiednio zaprojektuje i wykona zabudowę umywalki!

 Zabudowa – wypełnianie wnęk łazienkowych

Wnęka łazienkowa nie musi straszyć! Mądrze zaplanowana przestrzeń tego rodzaju może okazać się prawdziwym udoskonaleniem małej łazienki. Zabudowa wnęki to dla wielu osób sposób na zwiększenie funkcjonalności niewielkiego mieszkania. Profesjonalne wypełnienie wnęki wiąże się również ze zwiększeniem walorów estetycznych mieszkania.

 Dlaczego warto decydować się na zabudowy łazienkowe w bloku lub domu?

Zabudowa w łazience pozwala w sprytny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń. Z jednej strony ekspercko zaprojektowana oraz wykonana obudowa doskonale wygląda, natomiast z drugiej – jest praktyczna i po prostu przydatna w codziennym użytkowaniu. Zaletą zlecenia stworzenia zabudowy łazienkowej profesjonalistom jest gwarancja świetnego wykonania. Sprawdź, jak robimy to w Krakowie i okolicach!

Zadzwoń ☎️