Jeżeli zwykłe tapety nie zapewniają wystarczająco oryginalnego designu Twojemu mieszkaniu w Krakowie, zdecyduj się na fototapety ścienne (zobacz ofertę tapetowania). Dobierz je tak, aby obraz odpowiadał zainteresowaniom domowników, mówił coś gościom na temat Twojej osoby lub wręcz przeciwnie – pozwolił stworzyć w mieszkaniu azyl, miejsce ucieczki od powszechnych, codziennych doświadczeń i problemów.

Gdzie szybko kupić oryginalne gotowe fototapety?

Jeżeli zależy Ci na sprawnym wykończeniu wnętrza i szybkim nadaniu pomieszczeniu niebanalnego charakteru, w poszukiwaniu fototapet udaj się do większych sklepów budowlanych w Krakowie. W ich ofercie można znaleźć naprawdę starannie wykonane produkty o głębokim nasyceniu kolorów i wysokich walorach estetycznych.

Możesz mieć wątpliwości w kwestii oryginalności aranżacji z wykorzystaniem tak powszechnie dostępnych fototapet. Co prawda markety budowlane nie zapewnią Ci realizacji autorskiego pomysłu, zastanów się jednak – fototapety to stosunkowo rzadko kupowane produkty, szczególnie w sieciówkach. Szansa, że jedna z Twoich ścian w salonie będzie przypominała tę obecną w sypialni kolegi, jest bliska zeru.

Duże sklepy w Krakowie, w których kupisz oryginalne fototapety, to:

  • Leroy Merlin (ta sieciówka oferuje oprócz tradycyjnych fototapety ścienne dla miłośników hitów kinowych, np. Gwiezdnych Wojen);
  • Praktiker (znajdziemy tu zarówno fototapety dla dzieci, jak i te z malowniczymi krajobrazami);
  • Castorama (duży wybór oryginalnych fototapet, szczególnie warte uwagi są te ukazujące detale, np. fragment płyty winylowej umieszczonej w gramofonie).

Gdzie znaleźć naprawdę oryginalną fototapetę w Krakowie?

Znacznie bogatszą ofertę niż markety budowlane mają mniejsze przedsiębiorstwa specjalizujące się w sprzedaży tapet. W Krakowie warto zapoznać się z asortymentem m.in. firmy PolAmi w rejonie Płaszowa czy internetowego sklepu z siedzibą w Krakowie ekotapeta24.pl.

W mniejszych sklepach znajdziemy nowoczesne tapety 3D (dające złudzenie trójwymiarowego obrazu). Dobierzemy deseń fototapety do pomieszczenia – łagodny do sypialni, nieco żywszy do salonu. W razie wątpliwości możemy również liczyć na fachowe doradztwo.

Oryginalna fototapeta – nie tylko unikalny wzór

Fototapety ścienne powinny nie tylko mieć oryginalny wzór, ale także być indywidualnie dopasowane do pomieszczenia i przyklejone z uwzględnieniem specyficznego nieraz podłoża (np. drewnianej powierzchni, ściany z karton-gipsu etc.). Większość wspomnianych dotychczas firm w Krakowie oferuje tapety w pakiecie z montażem, w ich asortymencie znajdują się również fototapety samoprzylepne, co umożliwia i znacznie ułatwia samodzielną pracę.

Jeżeli mamy na oku ekskluzywną i nowoczesną fototapetę, chcielibyśmy jednak zmienić jej tonację kolorystyczną, mniejsze sklepy zrealizują tego rodzaju zamówienie (w sieciówkach nie ma takiej możliwości). Profesjonaliści podejmą się również wykonania spersonalizowanej, niestandardowej fototapety według naszych wytycznych.

Nowoczesne i ekskluzywne fototapety do salonu w Krakowie 1024x678 Kraków

Druk autorskiej fototapety w Krakowie

Jeżeli nie satysfakcjonuje Cię oferta mniejszych i większych sklepów w zakresie fototapet ściennych, możesz pokusić się o samodzielne zrealizowanie autorskiego pomysłu. Będzie to wymagało kreatywności i po części technicznych umiejętności, zapewni jednak ogromną satysfakcję oraz gwarancję, że nasze wnętrze zyska niepowtarzalny i indywidualny charakter.

Na terenie Krakowa znajduje się sporo firm, które oferują druk wielkoformatowy klientom indywidualnym. Przykładowe to:

  • Studio Wielkiego Formatu (ul. Spółdzielców 3),
  • Drukarnia Krakowska (ul. Stróża Rybna 3),
  • COPYSHOP (ul. Warmijska 1),
  • Neo Net – Drukarnia Wielkoformatowa (ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 10).

Realizacja autorskiego pomysłu pozwala Ci dopasować produkt do Twoich potrzeb nie tylko pod kątem wzornictwa. Czuwanie nad każdym etapem pracy, począwszy od projektowania, skończywszy na druku i montażu, pozwala dopasować do mieszkania w Krakowie fototapetę na wymiar oraz dobrać najwłaściwszy materiał, na którym zostanie ona nadrukowana. Przykładowo w przypadku fototapet na ściany w kuchni lub łazience warto wybrać papier lateksowy i dodatkowo go zalaminować – zabezpieczy to produkt przed wilgocią oraz ułatwi jego czyszczenie.

Gdzie kupić oryginalne fototapety w Krakowie?

Zadzwoń ☎️