2.12.3 zabudowa balkonu 300x199 KrakówZabudowę tarasu lub balkonu stosuje się bardzo powszechnie, jeżeli pragniemy ocieplić mieszkanie lub ochronić je przed włamaniem. W wielu blokach na osiedlach mieszkańcy stosują zabudowę balkonu nie wiedząc, że zabudowa taka wymaga stosownych pozwoleń na budowę i zgody administracji spółdzielni.

W przypadku konieczności uzyskania takiego pozwolenia, po jego otrzymaniu nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć pracę, jaką jest zabudowa balkonu czy zabudowa tarasu.

 

 Zabudowa balkonu i tarasu – tylko profesjonalnie

Prace związane z zabudową balkonu czy tarasu nie są pracami skomplikowanymi, ale wymagają doświadczenia i precyzji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku zabudowy łazienkowej czy kuchennej. Doświadczenia takiego wymaga zwłaszcza zabudowa drewniana balkonu, gdyż drewno to budulec, z którym należy obchodzić się bardzo umiejętnie. Dlatego – aby nie wykonać tego zadania nieprawidłowo (co mogłoby nas narazić na dodatkowe koszty), najlepiej skorzystać z pomocy fachowców z firmy remontowej. Firmy remontowe oferują usługi związane z zabudową wszystkich zewnętrznych obiektów sprawnie i niedrogo – warto więc zaangażować do tego celu fachowca.

Oferta firm budowlanych w tym zakresie obejmuje takie elementy jak:

  • zabudowa tarasów
  • zabudowa balkonów
  • zabudowa loggi

Zadzwoń ☎️